Haberler

Ülkücü Polis İstemiyorum

Tunceli Emniyet Müdürü'nün ülkücü değil alevi polis istiyorum talebi.

Diyarbakır Emniyet Müdürü'nün 'Dağda ölen teröriste ağlamayan insan olamaz' sözleri Türkiye'de büyük tartışmalara neden olmuştu. Başbakan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli ilk kez aynı fikirde buluşmuş ve Emniyet Müdürü'nün açıklamalarına tepki göstermişti.

 DİYARBAKIR'DAN SONRA TUNCELİ MÜDÜRÜ EZBER BOZDU

 Tunceli Emniyet Müdürü Hayati Yılmaz da Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven'e benzer bir çıkışta bulununca hükümetten ilk tepki Bekir Bozdağ'dan geldi.

 'BİZE ALEVİ POLİS GÖNDERİN' TALEBİ YANLIŞ

 Bekir Bozdağ'a Tunceli Emniyet Müdürü'nün 'Bıyık şekli bilmem ne olan polis burada olmaz.' Bize Alevi polis gönderin' diyorum. Halk-devlet kaynaşması PKK'yı çok rahatsız ediyor' sözleri soruldu. Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, 'Tunceli Emniyet Müdürü sözleriyle ayrımcılık yapmıştır. Tunceli ve Diyarbakır Emniyet Müdürlerimizin söyledikleri yanlıştır' dedi.
Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates