Haberler

Ben Çocuk Katillerinin Elini Sıkmam

(Editörün notu: Son günlerde sizin gibi emniyet müdürlerini özledik)

BDP milletvekilleri ile ‘’Ben çocuk katillerinin elini sıkmam’’ diyerek tokalaşmayan Emniyet Müdürü Aydın, Ataşe olarak Danimarka’ya atandı. PKK bu ülkede çok faal. Roj TV de Danimarka’dan yayın yapıyor.


İzinsiz nevruz gösterileri sırasında BDP milletvekilleri ile tartışan ve ‘Ben çocuk katillerinin elini sıkmam’’ diyen Siirt eski Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın Danimarka’nın Başkenti Kopenhag’a Emniyet ataşesi olarak atandı. Aydın’ın görev yapacağı Danimarka’da, PKK terör örgütümün yoğun faaliyetleri bulunuyor ve Roj TV de bu ülkeden yayın yapıyor.
 
İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile bazı ülkelerdeki Büyükelçiliklere Emniyet Ataşeleri atandı. Bakü Büyükelçiliğine Giresun eski Emniyet Müdürü Cemal Levent, Brüksel Büyükelçiliğine Koruma Daire Başkanı Hüseyin Tunçoğlu, Hartum Büyükelçiliği Ardahan eski Emniyet Müdürü Abdurrahman Yılmaz ve Kopenhag Büyükelçiliğine de Kayseri eski Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın atandı.
 
Daha önce Siirt’te görev yapan Cuma Ali Aydın, 2008 yılındaki Nevruz gösterileri sırasında BDP milletvekilleri ile tartışmıştı. Siirt’teki gösteriler sırasında milletvekili Akın Birdal, Emniyet Müdürüne elini uzatıp tokalaşmak istemiş, bunun üzerine il Emniyet Müdürü Aydın, "Ben terör örgütünü terörist ilan etmeyenlerin, çocuk katillerinin elini sıkmam’’ demişti. Milletvekilleri Aysel Tuğluk, Akın Birdal ve Osman Özçelik ile tartışan Aydın,  yasal olmayan kutlamaya izin vermemişti.
Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates