Haberler

Yazıcıoğlu Soruşturmasında Bir Gözaltı Daha

BBP lideri Şehid Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümüyle ilgili soruşturmada İstanbul’da operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında Atatürk Havalimanı’nda da arama yapılırken, bir emekli binbaşı gözaltına alındı.
   

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne getirilen bu kişinin evinde de arama yapıldığı belirtiliyor.

1 TEKNİSYENİN BİLGİSİNE BAŞVURULDU

Eski BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun öldüğü helikopter kazasıyla ilgili soruşturma devam ederken, kaza döneminde helikopterin sahibi olduğu şirkette çalışan ve helikopterin bakımlarını yapan teknisyen K.K.’nın bilgisine başvurulduğu öğrenildi.

Polis, kaza yapan helikopterin sahibi olduğu şirketten ayrılıp şu an başka bir şirkette çalışan K.K’nın İstanbul Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali’nde ifadesini aldı. K.K.’nın ifadesinin alınma işlemleri devam ediyor.

TAV'DAN AÇIKLAMA

K.K.’nın bilgisine başvurulması ile ilgili olarak TAV şu yazılı açıklamayı yaptı:

"Eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında daha önce bu kaza ile ilgili devlette çalışırken kaza kırım ekibinde bulunmuş olan teknisyenimiz ile ilgili bilgi almak üzere bugün Emniyet Birimleri TAV Havacılık Hangarları’nı ziyaret etmiştir. Soruşturma kapsamı emekli astsubay teknisyenin o dönemki göreviyle ilgilidir. Yapılan soruşturmanın teknisyenimizin h?lihazırdaki görevi ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır."
Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates