Haberler

Helikopterin Yerini Bilen O İsim!

Güneş Gazetesi yazarı Talat Atilla, 'Yazıcıoğlu yaşıyor, koordinatları bende' diyen Siyasi Parti Liderini açıkladı!
 
Yazıcıoğlu’nun helikopterinin düştüğü gün bir parti lideri beni arayarak, “Yazıcıoğlu sağ. Düştüğü yerin koordinatları bende ama yurt dışında olduğum için devlet yetkililerine ulaşamıyorum’” dedi. Ben de devlet yetkililerini arayarak konuyla ilgilenmelerini rica ettim. 2 hafta önce yazdığım yazının kısaca özeti buydu.
 
Yazımda ayrıca şimdiye kadar susan bu parti liderinin bildiklerini açıklamasının, Muhsin Yazıcıoğlu Olayının karanlık noktalarını aydınlatabileceğini yazarak, “Artık konuşsun” demiştim.
Başta Can Ataklı olmak üzere birçok gazeteci televizyon programlarında, “Talat Atilla o lideri açıklamalı” şeklinde haklı sitemlerde bulundu. Bu yazım üzerine aralarında BBP genel başkanı Mustafa Destici olmak üzere birçok kişi beni arayarak, “O lider kim?” dedi. Ben de onlara, “Kendisi ortaya çıkmazsa açıklayacağım” yanıtını verdim.
 
2 hafta beklememe rağmen o lider konuşmayınca ismini açıklamak artık zaruri oldu. Yazıcıoğlu’nun helikopterinin düştüğü gün beni arayarak, “Yazıcıoğlu sağ. Düştüğü yerin koordinatları bende” diyen parti lideri MDHP genel başkanı Avukat Yusuf Erikel’dir.
 
Tanımayanlar olabilir; Bir ara BBP’de genel başkan yardımcılığı görevinde de bulunan MDHP Lideri Yusuf Erikel, Ergenekon soruşturması nedeniyle tutuklandı ama sağlık nedeniyle beraat etti.Sayın Erikel’in bu konuyla ilgili konuşmasının Yazıcıoğlu’nun ölümündeki gizemi aralama ihtimali olabilir.
 
Erikel, Yazıcıoğlu’nun sağ olduğunu ve helikopterinin düştüğü yerin koordinatlarını nereden bildiğini kamuoyuna açıklamalıdır. (Kendisine de Allah’tan şifa diliyorum)

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates