Haberler

Yazıcıoğlu'nun Ölümüyle İlgili Şok Açıklama

ekran-resmi-2011-09-21,-10.11.48-am.png
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, helikopter kazasında yaşamını yitiren Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümüyle ilgili gönderilen bir videoyu izlediğini söyleyerek, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gül, Yazıcıoğlu'nun düşen helikopteriyle ilgili izlediği bir videoda gördüğü inanılmaz olayı hayretler içinde anlattı.

 “İnsanın aklının almayacağı şeyler var. Çok fazla söylemeyeyim. Baktım ki bir taraftan cesetleri zorla buz falan çıkarıyorlar, bir taraftan birisi de orada vidayı söküyor. Hepsi çıktı ortaya.” 
 
ekran-resmi-2011-09-21,-10.11.57-am.png

 

"AKIL ALMAZ ŞEYLER..."

Hrant Dink ve Muhsin Yazıcıoğlu’nda Devlet Denetleme Kurulu’nu görevlendirdiğini söyleyen Abdullah Gül çok ilginç değerlendirmelerde bulundu. Gül, "Çok görüşmeler yaptılar, doğrusu bitirmediler tam. Bitmedi. Ancak Muhsin Yazıcıoğlu’nkinde çok büyük şeyler ortaya çıktı açıkçası. Yani inanmak mümkün değil. Büyük açıklar ortaya çıktı. Yani düşünebiliyor musunuz, Meclis’te bu kapanmıştı, tepki olmuştu. Ama ortaya çıktı ki düşen helikopkerin bütün beyni, o helikopterin her şeyini kayda geçen hafızası yok ortada şimdi. Düşünebiliyor musunuz, keçiler gelip söküp götürmedi. Yani böyle bir şey değil, özel vidalarla sökülmüş, yok ortada. İşte bunun yok olduğunu tespit etti bu denetleme raporu. Daha bunun gibi insanın aklının almayacağı şeyler var. Çok fazla söylemeyeyim." şeklinde konuştu.
Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates