Haberler

Yiğidin Olmadığı Yerde Çakallar Kral Olurlarmış!..

Neyi yazayım ki, internet sayfası açıp kendini gazeteci ilan edenler ve bu soytarılara büyük gazeteci payesi veren devletin büyük temsilcilerine mi şaşayım. Bir ülkenin hazinesini babasının malı gibi çar çur eden gösteriş budalası bir hatun kişinin yalakasının kendini Belçika'da Şeyh-ül Muharril ilan etmesine mi şok olayım.

Ya da toplumdan uzak, ödenek aldığı ülkenin propagandist ajanların kendi keselerine aktardığı ödeneklere nasıl bir kılıf hazırlığı içindeler veya hangi garibanın üzerinden,
devletin paralarını cebime indireyim diye şeytana pabucu ters giydirmeye çalışan büyük derneklerin birliği gibi tavanlarda gösterilmeye çalışılan gubur yaratıkların çeşitli iğrençliklerine mi şaşayım....

Birde Türkiye Cumhuriyeti'nin parasıyla yaban ellerde hava atanlar, caka satanlar ve devletin parasıyla lüks içinde yandaşlarıyla hortumlarla götürenlerin vekilleri ve bakanları gelince yapılan şakşakçılık ve söylenilen en iğrenç politika: BELÇİKA DA TÜRK SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİYLE TÜRKİYE DEVLETİNİN MİLLETVEKİLLERİ VEYA BAKANLARI GÖRÜŞTÜ gibisinden masturbasyon haberleri. Toplumu yanıltmalar, bir iki soytarının endamını göstermesi, konuşmasını bilmeyen şaklabanların particilikle yağdanlıkcılıkları....

Türkiye Cumhuriyetini temsil eden ve burada en büyük makam olarak bildiğimiz mevkilerdeki kişilerin böyle tiyatroya bazen seyirci, bazen protokol, bazen de organizeci olması mı yoksa alet olması mı bir türlü mana veremediğimiz durumlar ise başka bir üzücü olayımız.

Türk Askerine dil uzatan, iki yüzlü münafıklar, din tüccarları, Arap - Siyonist Emperyalizminin uşakları vel hasıl Bölücü Türk düşmanlarının her yerde boy gösterdiği bir dönemde kimin ne olduğunu anlamayacak kadar da keriz olmadığımızı haykırmak isterdik.

Velhasıl, yazılacak çok şey var fakat, yazarken düşünürken Türk Kelimesini kullanan, Müslüman kelimesini kullanan, insan kelimesini kullanan şeref yoksunu soytarılar yüzünden benliğimden utanır hale geldim.

Böyle Satılmış, hain, din tacirleri ve akıl fukarası fikir budalasının meydanlarda cirit atması karşısında biraz susayım diye yazmadım.

Sevgiyle, güzellikle, Din tacirlerinden uzak, Türk düşmanlığı yapanlardan ırak, Türklerin sırtından geçinen hainlere bir an önce cehennem dileklerimle, güzellikle kalın.
Ahmet AYTAÇ(Belçika)
info@avrupaturk.be

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates