Haberler

Hanefi Avcı’nın Yeni Kitabı Geliyor! “Kürt Sorunu”

“Haliç’te Yaşayan Simonlar: Dün Devlet Bugün Cemaat” adlı kitabıyla olay yaratan emniyet mensubu Hanefi Avcı, Kürt sorununu anlatacağı yeni kitabını yazmaya başladı.

Kitabının yayınlanmasından sonra Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü’nden kendi isteğiyle Ankara Merkez’e çekilen Avcı, yeni kitabı için çalışmalara başladığını ifade ederek ”Güneydoğu ve Kürt sorunuyla ilgili olarak düşüncelerimi ve yaşadıklarımı kitap haline getirmek istediğimi kitabımda da belirtmiştim. Şimdi bu isteğimi yerine getirmek için imkan yakaladım. Yazacağım kitabın bütün kurgusunu kafamda hazırladım” diye konuştu.


Güneydoğu’da 8 yıl çalıştığını hatırlatan Hanefi Avcı, “Şu an sadece masa başına geçerek yazma işlemi kaldı. Benim kitabı yazmam 3 ile 5 ay arası alır. 6 ay içinde kitabın yayına hazır hale geleceğini tahmin ediyorum” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates