Haberler

Yeni Taslak BBP Tarafından Olumlu Karşılanıyor


Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Metin Gündoğdu, Anayasa değişikliği paketine ilişkin ''Yeni taslak, tüm eksiklerine rağmen, millet için daha hayırlı olduğundan, BBP tarafından olumlu karşılanıyor'' dedi.

Rize'nin Pazar ilçesinde bir süre önce BBP'nin ilçe teşkilatının kurulmasının ardından partinin ilçedeki ilk olağan kongresi, Elif Düğün Salonu'nda gerçekleştirildi.

BBP Genel Başkan Yardımcısı Metin Gündoğdu burada yaptığı konuşmada, partilerinin bir süre önce hayatını kaybeden genel başkanları Muhsin Yazıcıoğlu'nun izinden gitmeye devam ettiğini söyledi.

Hükümetin Anayasa değişikliği paketine de değinen Gündoğdu, ''Asıl olan milletin menfaatidir. Bu anayasa, ihtilaller sonrası, ihtilalcilerin getirdiği anayasadır. Yeni taslak, tüm eksiklerine rağmen, millet için daha hayırlı olduğundan, BBP tarafından olumlu karşılanıyor'' dedi.

Partinin Rize İl Başkanı Nusret Kaya da Rize'de partilerinin hızla yükselişe geçtiğini ve ilçelerdeki teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamak üzere olduklarını belirterek, ''Kongreler, siyasi partilerin düğünleridir. 1993'ten beri Rize'de BBP olarak varız'' dedi.

Konuşmalar sonrası yapılan oylamada, tek listeyle seçime giren ve 28 delegenin tamamının oyunu alan Muhittin Ayrılmış, partisinin Pazar İlçe Başkanı oldu.

Kongreye, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa ve partililer ile vatandaşlar katıldı.

AA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates