Haberler

Yazıcıoğlu'nun adı Yozgat'ta hayat buldu


Yozgat Alperen Ocakları, helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu adına hatıra ormanı oluşturmak üzere fidan dikti.

Muhsin Yazıcıoğlu Hatıra Ormanı’ oluşturmak için Alperen Ocakları üyeleri Erkoç tepe mevkinde toplanarak, 4 bin 500 fidanı toprakla buluşturdu.

Fidan dikme töreni sonrasında bir açıklama yapan Alperen Ocakları Başkanı Mustafa Çıtak, 'Yozgat Alperen Ocakları olarak, şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun adını yaşatmak için bir hatıra ormanı oluşturmayı kararlaştırdık' dedi.

4 bin 500 fidan dikildi

Çıtak, düzenledikleri fidan dikme töreni ile Erkoç tepe mevkine 4 bin 500 fidanı toprakla buluşturarak, 'Muhsin Yazıcıoğlu hatıra ormanı'nı oluşturduklarını söyledi. Çıtak, hem Yozgat'a yeni bir orman kazandırmak, yeşil bir Yozgat olma yolunda kendilerinin de katkıda bulunmak açısından diktikleri 4 bin 500 fidanın çok önemli olduğunu ifade etti. BBP Yozgat İl Başkanı Fatih Uçar ise, oluşturdukları hatıra ormanının Yozgat halkına hayırlı olması dileğinde bulundu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates