Haberler

Alperen Ocakları Sergisine Yoğun İlgi


Samsun Alperen Ocakları tarafından düzenlenen “Çanakkale Şehitleri ve Muhsin Yazıcıoğlu Fotoğraf Sergisi" yoğun ilgi görüyor.

Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi'nde açılan sergiyi gezenler, duygulu anlar yaşıyor. Serginin Türkiye'nin en önemli iki markasını tanıtmaya yönelik olduğunun altını çizen Alperen Ocakları Samsun İl Başkanı Coşkun Arslan,
bunlardan birincisinin Türk milletinin bölünmez bütünlüğünün, milli birlik ve beraberliğinin teminatı olan Çanakkale olduğu söyledi.

Çanakkale ruhunu yaşamak ve yaşatmak adına ellerinden gelen her türlü faaliyeti sergilediklerini belirten Arslan, "Halkımızın yoğun ilgi gösterdiği sergimize bakkal açılışlarına varana kadar teşrif eden saygıdeğer protokolümüzün ilgi göstermemesi bizleri üzmüştür" dedi.

Tanıttıkları diğer markanın Türkiye'de adam gibi adamlığın tescilli markası olan ve bir yıl önce aramızdan ayrılan Muhsin Yazıcıoğlu olduğunu söyleyen Arslan, "İdealleri, davası, kişiliği, duruşu ile tam bir aksiyon adamı olan Muhsin Yazıcıoğlu, Türk gençliğinin önünde bulunmaz bir fırsattır. Muhsin Yazıcıoğlu'nun her yönüyle gençliğe giydirilmesi, gençlik tarafından sindirilmesi gerekmektedir. Bunu ilke edinen Alperen Ocakları olarak hedefimiz binlerce Muhsin Yazıcıoğlu yetiştirmektir" diye konuştu. Fotoğraf sergisi 28 Mart Pazar günü akşamına kadar gezilebilecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates