Haberler

Atatürk’ten Sonraki İdareciler Yargılansın


BBP Genel Başkanı Sayın Yalçın Topçu, Afyonkarahisarda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

ABD’nin emperyalist emellerinden vazgeçmediği belirten Genel Başkan, “ABD baktı ki kan dökerek emperyalist emellerine ulaşamıyor. O zaman dediler ki, 'Beyaz saçlı, şaş gözlü, Deccal kılıklı birini çekeyim, onun yerine şu coğrafyanın insanlarının baktığı zaman burunlarının kemiğini sızlatacak bir renkte adam bulayım. Bilali Habeşi'yi falan hatırlatsın. Baş adı da Hüseyin olsun. Bunların suyunu keserim işte o zaman'. Böyle bir adam geldi. Bizim Meclis'te acayip bir teveccühle karşılandı. Ayakta alkışladılar. Bu adam, 'Ermeni meselesini, Güneydoğu'yu ve Kıbrıs meselelerini halledin' dedi. Bizim hükümetin de yaptığı bu” şeklinde konuştu.


Büyük Birlik Partisi’nin kapısının memleket meselelerinde kimseye kapalı olmadığını ifade eden Genel Başkanımız, “Büyük Birlik Partisi'nin memleket meselelerinde söyleyecek sözü var. Kimseye kapımızı kapatmayız. Adam gibi alırız karşımıza, yaptıkları yanlışları söyleriz. Yapmaları gerekenleri de söyleriz" diyerek şöyle devam etti; “Bu ülkeyi yönetenler 70 yıldır geliyorlar yüzlerini Atlantik ötesine dönüyorlar. Elin adamı önlerine hangi planı, programı koyarsa onu uyguluyorlar. Neticede elin adamı marka oluyor. Bizim ürünlerimiz geri planda kalıyor. Ürünlerimizin kıymetini bilmeliyiz. Bugüne kadar bizi yönetenler bizi domatesin tohumuna mahkûm ettiler. Eskiden analarımız, ninelerimiz domatesin tohumunu kuruturdu. Toprağa atarlardı ve yaz boyu domates yerdik. Domates olduğunu da anlardık. Mustafa Kemal Atatürk'ten bu tarafa ülkeyi yönetenleri yargılamak lazım”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates