Haberler

N'oldu Lan Türk Milletine?!


N'oluyor lan Türkiye'de?!" diyesim geliyor. Ulusal bir internet haber sitesinde "şehit ve pkklı anneler buluştu", bir diğerinde ise "Türk ve Kürt anneler buluştu", yine başka bir haber sitesinde "şehit annesi First Lady H. Gül'ün anneleri bir araya getirme projesine isyan etti" manşeti. Şimdi PKK Kürtleri mi temsil ediyor ki "Türk ve Kürt anneler barış için buluştular" başlıkları atılıyor?

Bazı şehit dernekleri temsilcileri "kan kanla yıkanmaz, geçmiş unutulmalı, artık anneler ağlamasın" diyor diğer şehit derneklerin temsilcileri ise "bir evladımızı şehit verdik üç evladımız daha var onlarıda bu vatana şehit veririz" diyor.

Terörün her türlüsüne karşıyız diyen Hükümet ve Başbakan, terörü meşru sayan ve yıllarca emniyet ve güvenlik mensuplarımızı, öğretmenlerimizi, sağlık personellerimizi, vatandaşlarımızı hunharca şehit eden bir terör örgütün şart olarak koştukları istekleri Türk milletine "açılım ve demokrasi çözümü" sunmakta.

TRT'nin bile "Sayın" olarak kabul ettiği Apo 15 Ağustos için barış elçisi olarak hazırlanmakta. Fethullah Gülen tapınağın sadık kapı kulları kalemlerini "açılım ve demokrasi" için oynatırken, o anlı şanlı liberal(!) ve sosyal adalet sevdalısı aydınlarımız(!) "bu sorunu çözsün Erdoğan'a bile oy veririm" aşkına gelmişler.

Ben soru şeklimi şu şekilde değiştiriyorum:

"N'oldu lan Türk milletine?!"

Yılmaz DAĞCI

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates