Haberler

BBP den PKK ve Apo Açılımı Safsatasına Yokuz Mesajı


BBP Genel Sekreteri Mustafa Destici, kamuoyunda ''Demokratik açılım'' olarak nitelenen çalışmaları ilişkin, ''BBP, bu ihanet projesinin hiçbir safhasında yer almayacaktır'' görüşünü ifade etti.

Destici, yaptığı yazılı açıklamada, ''projenin, hala Lozan'ı içine sindirememiş ve Sevr'den vazgeçmemiş ve asla da vazgeçmeyecek olan dış güçlerin Türkiye'yi bölme ve kardeşi kardeşten ayırıp birbirine kırdırma projesi olduğunu'' öne sürdü.

''Projenin, bir ihanet projesi olduğunun terörist başının bugünkü basın yayın organlarında yer alan açıklamalarıyla netleştiğini'' iddia eden Destici, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

''BBP, bu ihanet projesinin hiçbir safhasında yer almayacaktır. Son günlerde ülkemizde yaşanan olaylar ve gelişmeler bir müstemleke ülkesinde yaşanacak cinsten olaylardır. Bir Rus milletvekilinin Trabzon'daki üslubu, tutumu ve davranışları emperyalist güçlerin Sevr'i hortlatma sevdasından asla vazgeçmeyeceklerinin en somut örneklerinden biridir.

Bunlar, kimden ve kimlerden cesaret alarak hangi cüretle bu davranışları sergilemektedir? Bunun büyük Türk milletince iyi değerlendirilmesi gerekir. Bu ihanet projesine destek veren tüm kesimleri uyarıyoruz, oyuna gelmeyin. Bin yıldır birlikte yaşayan Kürdü, Türkmeni, Boşnağı, Çerkezi, Lazı, Gürcüsü, Alevisi ve Sünnisi ile bir olmuş bu millet asla buna izin vermeyecektir.''

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org Designed by Templateism.com Copyright © 2014

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates