Haberler

Ahmet Er Amcanın ; Hükümetin "Kürt Açılımı" ile İlgili Değerlendirmesi

Otuz yılı aşkın dış güçlerin Türkiye’ye karşı yürüttüğü örtülü savaşın adına “TERÖR” ismi verilmiştir. Bu savaş içinde kullanılan canilerin kimler olduğu bellidir. Türk milletine ve vatanına karşı açılan bu savaşta vahşet, zulüm ve işkencede hudut tanımayan dış dünya destekli bu vahşiler ordusu kayıtsız, şartsız silahları ile beraber Türk Milletinin merhamet dolu sinesine sığınmalıdırlar. Aksi takdirde zalimin, katilin anası ile aziz şehidimizin anasını bir arada görüntülemek barış için bir adım olamaz. Aksine zalimleri şımartır. Örtülü savaşın lejyonerleri, kiralık katilleri için tek çıkış yolu silahları ile birlikte teslim olmalarıdır. Bu süreçte mevcut iktidar, Şerefli Türk subayının başına geçirilen çuvalların, sayısı altmış bini aşan şehitlerimizin hesabını büyük Türk milletine vereceğini aklından çıkarmamalıdır. Lejyonerlerle ve arkalarındaki küresel sömürgeci efendileriyle barış bahanesiyle kol kola giren hükümet, vatana ve millete karşı suç işlemektedir. Büyük Birlik Partisi ülkemizde, bölgemizde, dünyada barış taraftarıdır. Atatürk’ün ifade ettiği gibi “ Yurtta sulh, cihanda sulh” şiarımızdır. İslam’ın yüksek emirlerine uyarak.( İman etmedikçe cennete giremezsiniz. Birbirinizi Allah rızası için sevmedikçe iman etmiş sayılmazsınız. ) 70 milyon insanımızı sevgi ile gönülden kucaklarız.

Doğudan Batıya, Güneyden Kuzeye Bütün vatandaşlarımıza, kardeşlerimize hitabımızdır:

1- Vakti ile adalete, hürriyete, sevgiye susuz kalan CENOVA’ dan , VENEDİK’ ten, BİZANS’ dan yükselen feryatlarla beraberce cevap vermedik mi? Anadolu’nun imanlı evlatları olarak oralara adaleti, hürriyeti, muhabbeti beraberce götürmedik mi?

2- 1000 yıldan beri Türk-İslam kültür beşiğinde aynı ninnilerle beraberce büyümedik mi?

3- İslam’ın tevhit sancağını kıtalardan kıtalara beraberce taşımadık mı?

4- Sevgili peygamberimiz Hz. Muhammet (s.a.v.)’ in övgüsüne ve hediyesine beraberce mazhar olmadık mı?

5- Vatan için şehitlik rütbesiyle beraberce toprağa düşmedik mi? Sakarya’ da, Dumlupınar’da, Çanakkale’de, Allhauekber dağlarında, Galiçya da, Balkanlar’da, Fizan çöllerinde, Kafkaslar’da, Kore’de, Kıbrıs’ta şehitlik şerbetini içmek için birbirimizle yarışmadık mı?

6- 1000 yıldan beri İslam’ın sancaktarlığını beraberce yürütmedik mi?

7- İnsanlığı, irşat görevini, nizam-ı alemin öncülüğünü beraberce sürdürmedik mi?Geliniz! Hep beraber sevgililer sevgilisi, iki cihan serveri, fahri-kainat efendimize giderek onun huzurunda gözyaşları ile “VATAN bir, MİLLET bir, DEVLET bir, BAYRAK bir, KİTAP bir, PEYGAMBER bir, ALLAH birdir.” Diyerek sevgiyle ve gözyaşlarıyla birbirimizle kucaklaşalım, böylece fitne, fesat erbabına, bölücülere fırsat vermeyelim.”

Ahmet ER

Büyük Birlik Partisi

Kurucular Kurulu ve

Yüksek İstişare Kurulu Üyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates