Haberler

MHP İslam Çizgisinden Uzak


MHP Genel Başkan Adayı Ahmet R. Yılmaz, partisinin iki sağlam ayağı olarak tanımladığı milliyetçilik ve İslam ekseninden uzaklaştığını savundu.
Ahmet R. Yılmaz, “Özellikle İslam eksenindeki bu büyük sapma ne yazık ki, MHP’nin doğu illerimizde yok olmasının önünü açmış ve bu sayede oluşan boşluğun riyakâr bir yapı olan AKP tarafından doldurulmasına tarihi bir fırsat verilmiştir” dedi.Yılmaz, yaptığı açıklamada, MHP’nin Türkiye siyasetindeki kısır döngüyü kırmak için gençleşmeye ihtiyacı olduğunu belirterek mevcut yapının yetersiz olduğunu kaydetti. MHP’nin ülke sınırları içinde bazı illerde olmadığı söyleminin gerçeği yansıtmadığını öne süren Yılmaz, “Kasım ayında tarafımızdan yenilenecek olan MHP’nin yeni yönetiminin, ilk MKYK toplantısını müstesna bir doğu ilimizde yaparak AKP’nin bu uyduruk iddiasını ortadan kaldıracağından kimsenin şüphesi olmamalıdır” diye konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates