Haberler

Mehdi Savaşları Bölüm I

Harun Yahya olarak bilinen Adnan Oktar ile Cübbeli Ahmet Hoca (Ahmet Mahmut Ünlü) arasındaki soğuk savaş söz düellosuna döndü.

Cübbeli Ahmet Hoca, Adanan Oktar’ı kendisini Mehdi ilan etmekle ve Mehdilikle uzaktan yakından alakası olmamakla suçlarken, Adnan Oktar ise Cübbeli Ahmet Hoca’ya “Ergenekoncu sahtekâr Hoca” diye mukabelede bulunuyor.

Adnan Oktar, mücadelesini sanal savaşla sürdürürken, Cübbeli Ahmet Hoca vaazlarının yayınlandığı kişisel sitesiyle karşılık veriyor.

Cübbeli Ahmet Hoca’nın CübbeliAhmetHocaTv adlı internet sitesinde yayınlanan sohbetinden çok tartışılacak sözleri:

VAKİT VE MİLLLİ GAZETE’Yİ UYARDI!
Bütün televizyonlara çıkıyor, parayı bastırmış. Vakit Gazetesi reklâmını sayfa sayfa, Milli Gazete çarşaf çarşaf… Yapmayın diyorum, yanlışa götürmeyin diyorum. 20 milyar trink para alıyorsunuz reklâmdan diye bunu yapmayın.

MAHMUT EFENDİ BANA EMRETTİ!
Biz ehlisünneti muhafaza edeceğiz. Efendi bana emretti. “sen bu kapıyı muhafaza edeceksin”…

BEN ÇOK DERİN YERLERDEN GÖREVLİYİM
Adnan (Adnan Hoca demiyorum)’ı internette dinledim. Benim için uyduruyor. Neler uyduruyor. Diyor ki: “pis işle bulaşmış bu görevli” Bursa’da konuşurken dedim ki bilmende dedim ki “ben görevliyim”
Ben görevliyim. Ben çok derin yerlerden görevliyim. Çok derin yerlerden görevliyim. Çok derin benim uzandığım yerler. Hiç senin dinleme cihazında dinleyemez. Benim irtibatlarım kuvvetlidir.

EVLİYAULLAH’A MÜRACAT EDERSEM GÖRÜRSÜN GÜNÜNÜ
Benim Evliyaya istinadım var. Allah dostlarına dayanmışım. Ben gidersem, Evliyaullah’a müracaat edersem görürsün gününü. Ama ayıptır.

BEN MEHDİYİM DİYE TUTTURMUŞ
Ben ‘Mehdiyim’ diye tutturmuş. Yav, “değilsin!” diyoruz başımıza iş açıyor.

SEN MEHDİ DEĞİLSİN!
Sen Mehdi değilsin yav… Sana kötüsün dedim mi? “100 tane hadis bana uyuyor” diyor, “alnının ortasında boşluk olacak oda var” diyor. Birde “sağ omzunda ben olacakmış oda var” diyor. “hamdolsun tutturduk” diyor…

MADEM MEHDİ GELEMİYOR BEN ÇIKAYIM!
Kıyametin kopmasına ona göre (Adnan Oktar) 70 sene kaldı diyor. “daha ne zaman gelecek” diyor. Yani, “madem gelemiyor ben çıkayım” demeye getiriyor. Kardeşim, ne çıkıyorsun! Otur oturduğun yerde.

HER TARAFIN BİR ÂLEM, İLMİN YOK!
Sen nasıl mehdi olacaksın. Yaşın 55 olmuş yav. Sakalın kısacık. Her tarafın bir âlem. İlmin yok. Fatiha oku desem okuyamaz. Fatiha’da on hatasını bulamazsam buradan çıkmayayım sağ.

MEHDİ’Yİ ANLATTIĞIM KASETLER ADNAN OKTAR’IN PLANINI BOZDU
Allah akıl fikir ihsan eylesin. Ne zaman benim “Mehdi” sohbet kasetim çıktı, bunun planı bozuldu. Ben size ne dedim “bu ilan etmek üzeredir.” Gecike gecike 55’e geldi millet diyor ki “hadi ya çıkıyorsan çık ya da biz gidiyoruz”

ADNAN OKTAR DAN ZEHİR ZEMBEREK CEVAP

ERGENEKONCU, AHMAK, CAHİL HOCA
Cübbeli Ahmet Hoca’nın Adnan Oktar (Harun Yahya) hakkında söylediği sözler yayınlandıktan sonra bir televizyon kanalında iddialarını cevaplandıran Adnan Oktar, Cübbeli Ahmet’e ERGENEKONCU CAHİLve AHMAK dedi.

ADNAN OKTAR, SANAL SAVAŞ BAŞLATTI…
Adnan Oktar bununla da yetinmeyip, Cübbeli Ahmet Hoca’ya sevaplar verdiği çok sayıda internet sitesi açmak sureti ile sanal savaş başlattı. Adnan Oktar, bu sitelerde kendisinin Bediüzzaman Said Nursi, Şeyh nazım Kıbrısi ve Mehmet Şevket Eygi’nin yazılarıyla savunuyor. Ayrıca Hadis-i Şerifler ve Kur’an-ı Kerim’den kaynaklar vermek sureti ile mehdilik iddiasını pekiştiriyor.

ADNAN OKTAR’IN CÜBBELİ AHMET’E CEVAP SİTELERİ.
Cübbeli Ahmet Hoca ya Cevap.com, Cübbeli Ahmet Hoca ya Cevap.org, Cübbeli Ahmet Hoca ya Cevap.net, Cübbeli Hoca ya Cevap.com, Cübbeli Ahmet e Cevap.com, Cübbeli nin Bilmedikleri.com, Cübbeli ye Cevap.com, Cübbeli Ahmet Hoca.org, Cübbeli Ahmet Hoca nın Yanlışlarına Reddiye.comHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates