Haberler

Kukla Kadirov'un Gerçek Yüzü

Rus kuklası Kadirov'un bir yandan Çeçen direnişçileri ile hanımlarına işkence yaparken öbür yandan düzenlediği alem gecelerinde içki içip kadınlara sarkıntılık yaptığı ortaya çıktı.
Çeçen özgürlükçüleriyle baş edemeyen Rusya'nın direnişi kırmak için ürettiği işbirlikçi Ramazan Kadirov'un, bir yandan Çeçen Mücahitlerine iğrenç işkenceler yaparken öbür yandan içkili dansözlü geceler düzenleyerek günü gün ettiği ortaya çıktı. Çeçen halkının Rus baskısına karşı direnmesini engellemek için halk arasında sürekli İslami söylemler kullanarak sempati toplamaya çalışan Ramazan Kadirov, düzenlediği dansözlü içkili toplantılarda bir yandan içki içip yandan kadınlara sarkıntılık yaparken çekilmiş görüntüleri ile mücahitlerin ailelerine yaptığı işkence görüntülerinin ortaya çıkması Kadirov'un gerçek yüzünü gözler önüne seriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates