Haberler

Bir Gece Ansızın Gelebiliriz

Alperen Ocakları, DTP milletvekilleri ile Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı'na tehditkâr mesaj gönderdi: Misak-ı Milli'yi unutmayın, her an gelebiliriz.
Alperen Ocakları Kayseri îl Başkanlığınca DTP'nin bütün vekillerinin yanı sıra Osman Baydemir'e de gönderilen haritada, Türkiye'nin sınırları Rodos'u, Erbil'i, Kerkük'ü, Nahçıvan'ı kapsıyor. "DTP'LİLER DE SINIR ÇİZİYOR" Taraf'a konuşan Alperen Ocakları İl Başkanı Soğman, "Misak-ı Milli sınırları atalarımızın kanıyla çizildi. DTP'liler de kendi sınırlarını çiziyor. Çizerlerse, bir gece ansızın gelinebilir" dedi. "SU UYUR DÜŞMAZ UYUMAZ" Soğman amaçlarınının "tehdit değil tepki" olduğunu söyledi: 'Su uyur düşmaz uyumaz' sözünden hareketle, biz de uyumadığımızı gösterdik. Haritada Kıbrıs'ın tamamı Suriye'nin yarısı, Kuzey Irak'ın önemli bölümü, Ermenistan'ın tamamı, Ege kıyılarındaki tüm adalar, Batı Trakya, Rodos ve Kıbrıs'ın hepsi Türkiye sınırları içerisinde gösteriliyor. Harita'nın sol alt köşeinde "Misak-ı Milli sınırlarını unutmayacağız unutturmayacağız" yazısı dikkat çekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates