Haberler

21.Yüzyılda Bir Alperen


Şehit Liderimizin vefatı sonrasında kısa zamanda, bir çok kitap yayına girdi. Fakat çıkarılan kitapların bir çoğu ticari gayelere yönlenmeleri sebebiyle doyurucu kaynaklar olarak görülmedi. Halkımıza ve camiamıza en doğru, en güvenilir kaynağı liderimizin yıllardır yol arkadaşlığını sürdürmüş, davasına gönül vermiş olan Alperenler, Şehit Liderimiz Muhsin Başkanımızın hayatını anlatan bu eseri ortaya koydular.
Eserimizde Şehit Liderimizin çocukluk dönemlerinden başlayarak, gençlik yılları, yaşadığı aziz hatıraları ve siyasi hayatını en ince ayrıntılarına kadar sizlere aktarıyoruz. Eserde Şehit liderimizin aile albümü, BBP Genel Merkezi ve Alperen Ocakları Genel Merkezi arşivlerinden faydalanıldı, ayrıca metin yazarlığını Hakkı Öznur’un üstlendiği “21. yüzyılda bir Alperen” adlı kitabımız çok özel fotoğraflarıda sizlerle buluşturarak, fotoğraf albümü özelliğide taşımakta.
http://www.alperenturk.com/?p=4

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates