Haberler

TÜPRAŞ’ın Satışı Büyük Bir Hata

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, hükümetin, Türkiye’nin enerji sektörünü tekrar entegre ederek, yanlış özelleştirmeleri iptal etmesi gerektiğini belirtti.

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, hükümetin, Türkiye’nin enerji sektörünü tekrar entegre ederek, yanlış özelleştirmeleri iptal etmesi gerektiğini belirtti. Yazıcıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, hükümetin “sürekli yanlış yapmaya” devam ettiğini, en son “büyük yanlışının TÜPRAŞ’ı satmak” olduğunu savundu. Özeleştirmenin “Allah emri” olmadığını ifade eden Yazıcıoğlu, “TÜPRAŞ’ın satılması büyük hatadır. İhanet dememek için hata diyoruz. Hükümet bu yanlış tutumundan hemen vazgeçmelidir. Türkiye’nin enerji sektörünü tekrar entegre etmeli, yanlış özelleştirmeleri iptal etmelidir” diye konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Alperen.org - Ya korkularımızla koyun koyuna yatıp, hiçbir şey üretmeden kendimizle cedelleşmeye devam edeceğiz ya da birbirimize ve hayat tarzlarımıza tahammül edip, prangaları sökerek geleceğe doğru dev bir adım atacağız. Muhsin YAZICIOĞLU - Tema Copyright © 2001

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates